Tyxo.bg counter

Посещения през предишния месец

Поредни успехи на наши каратисти

Публикувано от Н. Генкова 18 май 2014

Уведомяваме Ви за постигнати призови резултати на ученици от СОУ "Св. Климент Охридски" на проведен силен международен турнир по карате в София на 17-ти май. Първо място и златен медал спечели Ивелина Димитрова (11.а клас) при жени над 18 години, а подгласничка със сребърното отличие е абитуриентката Йоана Мошекова (12.а клас). Злато спечели и сестрата на Ивелина - Рени Димитрова (4.б клас) при 10-годишните момичета. Успешно се представиха и мъжете отборно, класирали се на второ място, като сред тях се открояват имената на Пламен Мошеков и Симеон Дерменджиев, бивши възпитаници, завършили миналата година. В състезанието участваха над 300 спортисти от Финландия, Гърция, Турция, Сърбия, Македония и др.