• Място на свободен дух и модерни решения

Търсене

BG Web Counters


Tyxo.bg counter

Посещения през предишния месец

Дни на талантите и интересите 2010

Публикувано от Н. Генкова 05 май 2010



ПРЕЗЕНТАЦИИ


I възрастова група
2. Християна Димитрова Кацарска – НУ „Христо Ботев”
3. Павел Зембърски и Петър Аврамски – НУ „Св. св. Кирил и Методий”

II възрастова група
1. Теодора Николаева и Стефания Колева – СОУ „Св. Климент Охридски”
2. Мирела Георгиева Игнатова и Симона Петрова Петрова – ОУ „Христо Ботев” - Врабево



СЪСТЕЗАНИЕ ПО ЧЕТЕНЕ

I група
Мартина Мартинова Енева – СОУ „Васил Левски”
Маргарита Теодорова Цанкова – НУ „Св. св. Кирил и Методий”
Стефани Стефанова Ганкова - СОУ „Васил Левски”

II група
Стилияна Маринова Алексиева - НУ „Св. св. Кирил и Методий”
Петър Аврамски - НУ „Св. св. Кирил и Методий”
Цветомир Моновски - НУ „Св. св. Кирил и Методий”
Цветемира Пламенова Минкова – ОУ „Иван Хаджийски”



АВТОРСКА ТВОРБА

I възрастова група
2. Невена Гунова „Моят мечо” – НУ „Св. св. Кирил и Методий”
Ясно и последователно е разгърната идеята; силно изразено чувство; игрив и звучен език; подходящо подбрани синоними.
2. Патриция Пламенова Лалева „Моето училище” – СОУ „Васил Левски” – Черни Осъм
Силно изразено чувство на обич и преклонение пред училището; грамотен език.
3. Наталия Начева „Училище” – ОУ „Иван Хаджийски”
Топло чувство, закачливо настроение; богат речник, добра рима.

II възрастова група
3. Мирела Тодорова „Българка балканджийка” – СОУ „Св. Климент Охридски”
Силно подчертан патриотичен мотив; искрено чувство.

III възрастова група
3. Свилена Радева „Славеят и розата” – СОУ „Васил Левски”
Идеята е ясно изразена; много добра рима.


„АЗ ПЕЯ”

I възрастова група
1. Радко Петков – ОУ „Иван Хаджийски”
2. Ванеса Владимирова – ОУ „Христо Ботев” - Врабево
3. Йоана Пътова – СОУ „Васил Левски” – Черни Осъм

II възрастова група
1. Михаела Трифонова
2. Йордан Гърков – НУ „Св. св. Кирил и Методий”
2. Божидара Симеонова – СОУ „Васил Левски”
2. Василена Ангелова – СОУ „Св. Климент Охридски”
3. Зорница Данчева – ОУ „Христо Ботев” - Врабево
3. Десислава Стоянова – СОУ „Св. Климент Охридски”
3. Цвета Радкова -– ОУ „Иван Хаджийски”

III възрастова група
1. Ани Ненова – СОУ „Св. Климент Охридски”
1. Илияна Илиева – СОУ „Васил Левски”
2. Вергиния Борисова – СОУ „Васил Левски”
3. Златомира Цолова – СОУ „Васил Левски”

Дуети
1. Пламена Радевска и Христи Петрова - СОУ „Св. Климент Охридски” и СОУ „Васил Левски”
2. Симона Кукенска и Вилимира Керешка - СОУ „Васил Левски”
2. Ванина Радкова и Десислава Пенкова – НУ „Св. св. Кирил и Методий”
3. Десислава Симеонова и Виктория Колева - НУ „Св. св. Кирил и Методий” и СОУ „Св. Климент Охридски”
3. Йоанна Божкова и Виктория Комитова – ОУ „Иван Хаджийски”

Специална награда за фолклор: Янита Колчевска и Деница Славкова - НУ „Св. св. Кирил и Методий”


„ЩЕ ТИ НАРИСУВАМ ПРИКАЗКА”

I група
1. Даниела Петрова - НУ „Св. св. Кирил и Методий”
1. Борис Славиев Самичков - НУ „Св. св. Кирил и Методий”
2. Веселина Христова - НУ „Св. св. Кирил и Методий”
2. Цветина Иванова Иванова - НУ „Св. св. Кирил и Методий”
3. Нина Иванова Бойнин – ОДЗ „Синчец”
3. Петя Петкова Куцарова – ОУ „Иван Хаджийски”

Поощрителни награди: Пламена Светославова Иванова - НУ „Св. св. Кирил и Методий”; Габриела Георгиева Димовска – СОУ „Св. Климент Охридски”; Анабел Цветанова Кючукова – СОУ „Св. Климент Охридски”

II група
1. Красимир Бисеров Йотов - НУ „Св. св. Кирил и Методий”
2. Стефани Тодорова Лалева – СОУ „Св. Климент Охридски”
3. Невена Илиянова Гунова - НУ „Св. св. Кирил и Методий”

Поощрителна награда: Денислава Калинова Калчева – НУ „Христо Ботев”
Специална награда: Еника Бисерова Шопова



„АЗ ТАНЦУВАМ”

1. Т.С. „Бордо” – „Отмъщение”
2. Италиански танц „Тарантела” – СОУ „Св. Климент Охридски”
2. Симона Иванова и Валерия Начева – СОУ „Васил Левски” - Черни Осъм
2. Камерен танц „На поляната” – ОУ „Христо Ботев” - Врабево
3. Т.С. „Бордо” – „Тайна приказка”
3. „Пъстра китка” – НУ „Св. Св. Кирил и Методий”



ЕСЕ „СЕЗОНИТЕ В МЕН”

I възрастова група
1. Вероника Димитрова - НУ „Св. св. Кирил и Методий”

II възрастова група
1. Християна Динкова – ОУ „Иван Хаджийски”
2. Стефания Колева – СОУ „Св. Климент Охридски”
3. Изабела Иванова – СОУ „Васил Левски”

III възрастова група
1. Диана Маринова – НГПИ „Проф. Венко Колев”
2. Мариян Карапанчев – НГПИ „Проф. Венко Колев”
3. Паулина Пенчева – СОУ „Св. Климент Охридски”



ИНСТРУМЕНТАЛНО ИЗПЪЛНЕНИЕ

Пиано
1 курс - Христеан Георгиев
2 курс - Бранимир Бочев
2 курс - Елеонора Тодорова
2 курс - Никол Петкова
3 курс – Камен Йовчевски
4 курс – Ивелин Лавчиев
4 курс – Никол Димитрова
4 курс - Стефани Георгиева
5 курс – Божидара Симеонова

Иван и Ивайла Караславови - поощрителна

Акордеон
Надежда Краевска

Флейта
Преслав Минков и Йова Петкова
Моника Попова и Йова Петкова

Китара
Виктор Иванов



ЛЮБИМА ЛИТЕРАТУРНА ТВОРБА

2. Християна Спасова - НУ „Св. св. Кирил и Методий”
3. Лилия Георгиева - НУ „Св. св. Кирил и Методий”
3. Теодор Кунчев – ОУ „Иван Хаджийски”

Поощрение: Пламена Иванова – НУ „Св. св. Кирил и Методий”
Категория Диалог: Стиляна Алексиева и Надя Цветкова - НУ „Св. св. Кирил и Методий”
Специална награда: Евгения Петкова – ОДЗ „Синчец”

Можете да изпратите съобщение до сайта на адрес
svetikliment.sipa<а-маймунско>blogger.com

Учебни ресурси в електронен вид

Националният образователен портал предоставя достъп до учебни ресурси в електронен вид. Той е част от така нареченото Е-обучение.
ТУК можете да намерите всички курсове, които предлага този БЕЗПЛАТЕН портал (по всички предмети).

Безплатен многоезичен ONLINE речник