• Място на свободен дух и модерни решения

Търсене

BG Web Counters


Tyxo.bg counter

Посещения през предишния месец

Дни на талантите и интересите: какво, кога, къде, кой

Публикувано от Н. Генкова 26 април 2010

АВТОРСКА ТВОРБА
26 април (понеделник), 14.30 ч.

Общински педагогически център (Шошкова къща)
Натали Илиева (4. клас)
Стела Гадевска (4. клас)
Ирена Радоева (9. клас)


„АЗ ПЕЯ”
27 април (вторник), 15.30 ч.
салона на читалище „Наука”

Памела Георгиева (2. клас)
Лора Иванова (2. клас)
Десислава Симеонова и Виктория Колева (4. клас; едното момиче е от НУ "Св. св. Кирил и Методий")
Преслава Иванова (4. клас)
Биляна Доневска (4. клас)
Десислава Стоянова (5. клас)


„АЗ ТАНЦУВАМ”
29 април (четвъртък), 14:30 ч.
салона на читалище "Наука"

Цветелина Христова (3. клас)
Биляна Доневска (4. клас)


ДЕФИЛЕ И ПРЕДСТАВЯНЕ НА ГЕРОИ ОТ ЛЮБИМИ КНИГИ И ФИЛМИ
11 май (вторник), 17.30 ч.
Стела Гадевска (4. клас)
Натали Илиева (4. клас)


ЕСЕ „СЕЗОНИТЕ В МЕН”
28 април (сряда), 14.30 ч.
Общински педагогически център (Шошкова къща)
Паулина Пенчева (8. клас)


ИЗЛОЖБА КОЛЕКЦИИ И ХОБИТА
28 април (сряда),14.30 ч.
фоайе на читалище "Наука"
Цветина Попска (2. клас)
Ивайло Станев (11. клас)
Светослава Дункова (11. клас)


ИЗЛОЖБА НА ДОМАШНИ ЛЮБИМЦИ
29 април (четвъртък),17.00 ч.
читалище "Наука"
Петър Гетов (4. клас)
Десислава Климова (4. клас)
Цветелина Костова (11. клас)


ПРЕЗЕНТАЦИЯ „ДЕНЯТ НА ЗЕМЯТА”
27 април (вторник),14.30 ч.
библиотеката при читалище "Наука"
Стефания Калева и Теодора Димитрова (7. клас)


САНДВИЧ СЕЗОНИ
27 април (вторник), 16.00 ч.
фоайето на читалище "Наука"
Татяна Памукчиева (2. клас)
Надежда Геновска (3. клас)
Стефани Лалева (3. клас)
Десислава Климова (4. клас)
Петя Камарашка (4. клас)


СЪСТЕЗАНИЕ ПО ЧЕТЕНЕ
26 април ((понеделник), 16.00 ч. (първа група) и 17 ч. (втора група)
библиотека при читалище "Наука"
Алис Ангелова (3. клас)
Галя Стоянова (4. клас)


ЩЕ ТИ НАРИСУВАМ ПРИКАЗКА
26 април (понеделник), 14.30 ч. (първа група) и 15:30 ч. (втора група)
фоайето на читалище "Наука"
Габриела Димовска (1. клас)
Ивана Цонковска (1. клас)
Анабел Кючукова (2. клас)
Татяна Памукчиева (2. клас)
Виктория Стаевска (2. клас)
Антонио Стаевски (2. клас)
Илина Йотова (2. клас)
Кристиян Димитров (2. клас)
Мартин Димитров (2. клас)
Стефани Лалева (3. клас)


NB! РЕГИСТРАЦИЯТА ЗАПОЧВА 30 МИН. ПРЕДИ НАЧАЛОТО НА СЪОТВЕТНОТО СЪБИТИЕ (А ЗА КОНКУРСИТЕ "АЗ ПЕЯ", "АЗ ТАНЦУВАМ" И ЗА ИЗЛОЖБАТА НА КОЛЕКЦИИ И ХОБИТА - 1 ЧАС ПО-РАНО)

Можете да изпратите съобщение до сайта на адрес
svetikliment.sipa<а-маймунско>blogger.com

Учебни ресурси в електронен вид

Националният образователен портал предоставя достъп до учебни ресурси в електронен вид. Той е част от така нареченото Е-обучение.
ТУК можете да намерите всички курсове, които предлага този БЕЗПЛАТЕН портал (по всички предмети).

Безплатен многоезичен ONLINE речник